مادر طراحی ماشین مرسدس احساسی در ماشین

مادر: طراحی ماشین مرسدس احساسی در ماشین سرگرمی ماشین

گت بلاگز اخبار حوادث بازداشت برادران گوشی قاپ با هوشیاری مالباخته

به گزارش مهر، سرهنگ رسول بهرامی، مدیر کلانتری ۱۲۸ پایتخت کشور عزیزمان ایران نو با اشاره به بازداشت سه سارق گوشی قاپ گفت: روز ۳۱ تیر ماه امسال بود که ماموران تجس

بازداشت برادران گوشی قاپ با هوشیاری مالباخته

بازداشت برادران گوشی قاپ با هوشیاری مالباخته

عبارات مهم : ایران

رئیس کلانتری ۱۲۸ پایتخت کشور عزیزمان ایران نو از بازداشت دو برادر گوشی قاپ در شرق پایتخت کشور عزیزمان ایران خبر داد.

به گزارش مهر، سرهنگ رسول بهرامی، مدیر کلانتری ۱۲۸ پایتخت کشور عزیزمان ایران نو با اشاره به بازداشت سه سارق گوشی قاپ گفت: روز ۳۱ تیر ماه امسال بود که ماموران تجسس این کلانتری در جریان یک فقره دزدی از نوع گوشی قاپی قرار گرفتند. شاکی در بیانات خود مدعی بود راکب موتور سیکلت سواری به همراه فردی که ترک نشینش بود از او گوشی اش را قاپیده اند و او در صحبت هایش نوع موتور سیکلت را NS اعلام کرد.

وی در ادامه گفت: تعدادی از ارقام پلاک این موتورسیکلت به وسیله دوربین های مداربسته ضبط شده است بود و براساس تحقیقات صورت گرفته مشخص بود که این موتورسوار چند باری نیز در همین محدوده ها دزدی هایش را به صورت سریالی انجام داده است.

بازداشت برادران گوشی قاپ با هوشیاری مالباخته

سرهنگ بهرامی افزود: نیروهای تجسس کلانتری به دنبال کشف ردی جهت بازداشت متهمان بودند که یکدفعه ساعاتی بعد از وقوع دزدی شاکی دوباره به کلانتری آمد و مدعی شد که شماره پلاک موتورسیکلت سارقان را به دست آورده است.

وی افزود: شاکی مدعی بود هنگامی که از کلانتری بیرون رفته بود در میانه راه به منزل اش با یک موتورسیکلت از نوع NS روبرو می شود که با بررسی عنوان متوجه می شود سارقان بر آن سوار هستند و به این صورت با کرایه کردن یک موتورسیکلت به دنبال متهمان می افتد و هنگامی که که به محل می رسد درحالیکه متهمان قصد داشتند به مخفیگاه خود وارد شوند او به سراغ سارقان رفته و از آنها می خواهد گوشی اش را بدهند که متهمین او را با استفاده از چاقو ترساندن می کنند و می گویند اگر از اینجا نروی می کشیمت.

به گزارش مهر، سرهنگ رسول بهرامی، مدیر کلانتری ۱۲۸ پایتخت کشور عزیزمان ایران نو با اشاره به بازداشت سه سارق گوشی قاپ گفت: روز ۳۱ تیر ماه امسال بود که ماموران تجس

رئیس کلانتری ۱۲۸ پایتخت کشور عزیزمان ایران نو در ادامه گفت: با ثبت این عنوان در پرونده شاکی شماره پلاک به دست آمده از سارقان را که در میانه راه آن را یادداشت کرده بود در اختیار ماموران تجسس کلانتری قرار می دهد و با هماهنگی قضایی ماموران به منزل فردی که مالک موتور سیکلت بوده است مراجعه می کنند و این فرد دو سارق مهم را که دو برادر ۲۳ و ۲۱ ساله بودند، به پلیس معرفی می کند.

گفتنی است در بررسی های تکمیلی مشخص شد هم مالک موتورسیکلت و هم دو فرد دستگیر شده است سارقان گوشی قاپ هستند که به این عنوان اعتراف کرده و دو نفری که آن روز سوار بر موتورسیکلت گوشی شاکی مذکور را زده اند همان دو برادر بوده اند که برادر ۲۳ ساله، چندین بار به وسیله پلیس بازداشت شده است و یکبار هم سابقه زندان رفتن داشته است.

واژه های کلیدی: ایران | بازداشت | موتورسوار | موتورسیکلت | موتور سیکلت | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz