مادر طراحی ماشین مرسدس احساسی در ماشین

مادر: طراحی ماشین مرسدس احساسی در ماشین سرگرمی ماشین

سخنان جنجالی کمک‌خلبان جهت رضا رشیدپور دردسرساز شد

وکیل مدافع شرکت هواپیمایی سپهران از شکایت این شرکت علیه رضا رشیدپور مجری برنامه «حالا خورشید» به‌خاطر پخش بعضی پرسشها راجع به شرکت مزبور به وسیله یک کارآموز..

ادامه مطلب

چرا «عصبانی نیستم» اکران نشد؟

فیلم سینمایی «عصبانی نیستم» که ماجرای اکران شدن آن خود به یک سریال تبدیل شده است هست، بار دیگر از نمایش بر پرده سینماهای کشور بازماند تا باز، پرسش‌ها و ان..

ادامه مطلب

رونمایی از پوستر فیلمی با بازی هانیه توسلی و کامبیز دیرباز

پوستر فیلم سینمایی «سوء تفاهم» تازه‌ترین ساخته احمدرضا معتمدی که در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر حضور دارد رونمایی شد. رونمایی از پوستر فیلمی با بازی..

ادامه مطلب

سورپرایز گروه شیلر جهت طرفداران ایرانی

کریستوفر ون دیلن سرپرست گروه شیلر که به همراه اعضای گروه و تعدادی از اعضای فنی کنسرت به کشور عزیزمان ایران آمده راجع به حضور خود در کشور عزیزمان ایران گ..

ادامه مطلب

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (568)

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ه..

ادامه مطلب

به کشور عزیزمان ایران برمی‌گردم، حتی اگر اجازه کار نداشته باشم

مظلومی: ۸ ماه است که از جم جدا شده‌ام | هیچ بازیگری به‌خاطر من به این شبکه نیامد  به کشور عزیزمان ایران برمی گردم، حتی اگر اجازه کار ن..

ادامه مطلب

ستاره هایی که در سال 2017 فرزند دار شده است اند

هر ساله کودکان زیادی به جمع ستارگان هالیوود اضافه می شوند. اشخاص بسیاری در سال 2017، از بیانسه گرفته تا سی یرا و…، صاحب فرزند شده است اند که م..

ادامه مطلب

«و کیارستمی ادامه دارد» متقاضی حقیقت

«و کیارستمی ادامه دارد» عنوان مستندی به کارگردانی احسان ناجی است که فرم شرکت در یازدهمین دوره جشنواره سینماحقیقت را پُر کرده است. «و کیارستمی ادامه د..

ادامه مطلب

به خاطر سینما از خانواده طرد شدم / فخری خوروش

روایت خواندنی فخری خوروش از یک عمر بازیگری. او در این گفتگو از مشکلاتی که جهت بازیگر شدن سر راهش بوده، همکاری با کارگردان های مطرح، سریال «امیرکبیر» و ..

ادامه مطلب

زن با ارزش هم اشتباه می‌کند

«وقتی خداوند می‌فرماید صدبار اگر توبه شکستی بازآ، منظور این است که هیچ کس از نظر خداوند «یک زن فست فودی تمام عیار» نیست. خداوند با بندگانش مهربان‌تر از مواجههٔ..

ادامه مطلب